KONST / Litografier / Färglitografier 12948228
nr 1294 8228
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 4 st, Signerad, numrerad 250-upplaga, ramens innermått: 28x20 cm
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:58:43
29/11 20:12:28
100 kr
1/12 15:00:56